HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1975 yılından bugüne faliyet göstermektedir.Faliyet alanlarımız Elektrik malzemeleri, mutfak ev gereçleri, otomotiv yan sanayi sektörleridir. Bakalit parçalar , bmc parçalar, paslanmaz saç parçalar, bakır ve alüminyum parçalar üretmekteyiz. Kendi ürünümüz olarak bakalit tencere aksesuarları üretmekteyiz..

Şirketimiz, her zaman müşteri taleplerini ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan güvenilir ve kaliteli ürünler üretmeye kararlı olacaktır. Bu amaçla, ISO 9001:2008 Standardına uygun olacak şekilde kendi kalite yönetim sistemini oluşturmuş ve uygulamaya koymuştur..

Yüksek verimliliğin ve kalitenin sağlanabilmesi için, sistemin sürekli iyileştirilmesi ve müşteriye yürürlükteki mevzuat şartlarına uyulduğu güvencesinin verilebilmesi için, her birimin koordine edilerek denetlendiği bir kalite yönetim sistemi vardır..

VİZYON MİSYON

Müşteri odaklı üretim anlayışı ve kalite bilinciyle ürettiğimiz ürünlerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet vermektir..

Bilgi birikimi, teknik alt yapısı, kapasitesi ve müşteri odaklı yaklaşımları ile Elektrik malzemeleri, beyaz eşya, çelik eşya sektörlerine ; bakalit , plastik , bmc, üre , paslanmaz sac , bakır ve alüminyum parçalar üretiminde sürekli tercih edilen firmalar arasında kalmaktır..


KALİTE POLİTİKASI

Kuruluşumuz, sürekli artan rekabet ortamı içerisinde, yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan ve müşteri memnuniyetini sağlayan, kaliteli ürünler üretmek ve satmak zorundadır. “Şirketimiz Kalite Felsefesi”, müşteri odaklı sürekli bir iyileştirme programı olup, müşterilerimizin memnuniyetini kaliteli ürün, zamanında teslimat ve kabul edilebilir fiyat anlayışıyla sağlamaktayız..

Başarılarımız, çalışanlarımızın kalite ve müşteri bilincini geliştirecek ve kendi gelişimine olanak sağlayacak, uygulamaya yönelik eğitim faaliyetleri ile süreklilik kazanacaktır. Kurulan kalite yönetim sistemi sürekli olarak iyileştirilecektir. Doğanın korunması, temiz bir çevre ve verimli bir çalışma ortamı sağlamak tüm çalışanlarımızın ortak amacı olmalıdır..

BELGELER

Şirketimiz, her zaman müşteri taleplerini ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan güvenilir ve kaliteli ürünler üretmeye kararlı olacaktır. Bu amaçla, ISO 9001:2008 Standardına uygun olacak şekilde kendi kalite yönetim sistemini oluşturmuş ve uygulamaya koymuştur. Yüksek verimliliğin ve kalitenin sağlanabilmesi için, sistemin sürekli iyileştirilmesi ve müşteriye yürürlükteki mevzuat şartlarına uyulduğu güvencesinin verilebilmesi için, her birimin koordine edilerek denetlendiği bir kalite yönetim sistemi vardır..

Kalite

Şirketimizin kalite felsefesini, müşteri odaklı sürekli bir iyileştirme programı ile ilerletiyoruz. Ayrıca memnuniyetinizi kaliteli ürün, zamanında teslimat ve kabul edilebilir fiyat anlayışıyla sağlıyoruz.

Tasarım

Fikirden tasarıma, mühendislikten üretime tüm adımları kapsayan eksiksiz bir ürün geliştirme deneyimi sunuyoruz.Tecrübeli tasarımcı ekibimiz ile projelerinizi hedefe ulaştırıyoruz.

Güven

Kaliteli ve makul fiyatlı ürünler üreterek, satış odaklı değil
memnuniyet odaklı çalışmalar sunuyoruz. Ayrıca pazarda ön plana çıkmanız için tüm gücümüzle yanında oluyoruz.