Tel:  (0212) 689 06 60 - (0212) 689 82 83        
Fax:  (0212) 689 83 59
       

KALİTE POLİTİKASI

KPKuruluşumuz, sürekli artan rekabet ortamı içerisinde, yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan ve müşteri memnuniyetini sağlayan, kaliteli ürünler üretmek ve satmak zorundadır. "Şirketimiz Kalite Felsefesi", müşteri odaklı sürekli bir iyileştirme programı olup, müşterilerimizin memnuniyetini kaliteli ürün, zamanında teslimat ve kabul edilebilir fiyat anlayışıyla sağlamaktayız..

KPBaşarılarımız, çalışanlarımızın kalite ve müşteri bilincini geliştirecek ve kendi gelişimine olanak sağlayacak, uygulamaya yönelik eğitim faaliyetleri ile süreklilik kazanacaktır. Kurulan kalite yönetim sistemi sürekli olarak iyileştirilecektir. Doğanın korunması, temiz bir çevre ve verimli bir çalışma ortamı sağlamak tüm çalışanlarımızın ortak amacı olmalıdır..

ABŞirketimiz 1975 yılından bugüne faliyet göstermektedir.Faliyet alanlarımız Elektrik malzemeleri, mutfak ev gereçleri, otomotiv yan sanayi sektörleridir.Bakalit parçalar , bmc parçalar, paslanmaz saç parçalar, bakır ve alüminyum parçalar üretmekteyiz. Kendi ürünümüz olarak bakalit tencere aksesuarları üretmekteyiz..

Strateji

Plan

Kalite

Memnuniyet

"Ayka Bakalit araştırma, geliştirme ve insan ilişkilerine önem veren bir işletmedir"